Account

If you already have an account with us, please login at the login page.

Your Personal Details
Your Password

Informujemy, że każda Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD sklep@albis.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Administratorem Państwa danych osobowych jest ALBIS MAZUR Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu 62-800, na ulicy Stawiszyńska 10/2 (dalej „ALBIS”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz sprzedaży produktów i usług ALBIS oraz podmiotów współpracujących z ALBIS. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania poprzez kontakt z naszym ABI/IOD pod adresem e-mail sklep@albis.com.pl
Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI / IOD na adres sklep@albis.com.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia zgody, dane będą również wykorzystywane do marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem telefonu, marketingu bezpośredniego za pomocą środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, profilowania i przesyłania na adres e-mail informacji marketingowych, informacji o konferencjach.

  • Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Privacy Policy, Regulations i akceptuję ich postanowienia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALBIS MAZUR Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu 62-800, na ulicy Stawiszyńska 10/2 w celu przesyłania treści marketingowych, informacji o konferencjach, na mój adres e-mail.
  • Wyrażam zgodę na prowadzenie przez ALBIS MAZUR Sp. z o.o lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem telefonu.
  • Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego dotyczącego ALBIS MAZUR Sp. z o.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
  • Wyrażam zgodę na profilowanie celem otrzymywania ofert dopasowanych do indywidualnych preferencji.